Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 19. října 2021 Michaela

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jáša

Zajimalo by mně,

jak jste přišla na to, že pravicový prezident by byl lepší než levicový.Vidím, že k tkzv. pravicí se hlásí samé jasnovidné osoby, které vědí vždy dopředu kdo bude horší , nebo lepší. Co se tyče touhy po lepším a poctivějším vládnutí , tak to nelze považovat za módní ideologii.

0/0
10.3.2012 16:05

Alexandr Špáta

Víte,

nejen Vaše tragédie spočívá v tom, že vůbec netušíte, co vlastně hodnotíte. Ať jde o onen obsah té výjimky, jenž je takříkajíc prázdný nebo o činnost našeho prezidenta, jenž se prostě staví soustavně nad obě parlamentní komory a založil tradici velice zvláštního výkladu ústavu. Vydejchávat Klause bude tento stát ještě strašně dlouho. Tím spíše, že už má následovníky - viz Dobeš a Plzeň. Demokracie není jen prázdné slovo naplněné účelovými výklady. Pokud Vám ušlo, je důsledkem Klausova vytváření svébytného mocenského centra na Hradě už i dvojí zahraniční politika premiéra a jeho ministra zahraničí. Bohužel strašná síla lidí tu nabíhá Klausovým hrátkám, jež nejsou slučitelné se skutečnou demokraticky chápanou naší ústavou. Ostatně pravidla pro volbu nového prezidenta a právě činnost pana Klause dává tušit věci příští. Asi netušíte, že přímo volený slovenský prezident už také zklausovatěl, zaťal se ač on je alespoň odvolatelný.

0/0
10.3.2012 14:59

Kru.El

EU chiméra

Ona vyjímka se bude schvalovat spolu s přístupovou smlouvou, ale nebude její součástí. Nedávno o ní jednal výbor EU a nějak se nedohodl, ale řeší to.

0/0
10.3.2012 14:23

nesmídolesa

Dobrý

a karma. Jen bych moc nespoléhal na selský rozum většiny našich občanů. Vzpoměňte si jak s jejich rozumem zamávaly 30ti korunové poplatky.!!

+1/0
10.3.2012 10:52

baloun

Divím se,

žeb už tady neběsní komando eurohujerů nad zkažeností dnešní mládeže.

Hezky napsáno, podepisuji,.

+2/0
10.3.2012 9:45

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz